Підрозділи лікарні:

Поліклініка

Колектив поліклініки

Колектив поліклініки

Найбільша поліклініка області, в якій ведуть амбулаторний прийом 87 лікарів по 24 різним спеціальностям. 66% з них мають першу та вищу категорії. За поліклінікою офіційно зареєстровано 85,5 тис. населення.

Прямий доступ до діагностичної бази лікарні, саме сучасне обладнання і технології ендоскопічної, ультразвукової медичної техніки, магнето-резонансної та комп'ютерної томографії, клініко-біохімічної, бактеріологічної і цитологічної лабораторій), фізіотерапевтичному відділенню з водолікарнею.

У поліклініці функціонує відділення профоглядів, в рамках якого проводяться попередні, періодичні медогляди, працює комісія з оформлення медичних сертифікатів водіям, на вогненебезпечну зброю, для контрактної служби в рядах УВС.

Прийом лікарів

Прийом лікарів ведеться за талонною системою. При зверненні необхідно мати з собою амбулаторну картку. Якщо пацієнту оформляють лист непрацездатності, ще й паспорт. Особи, які не зареєстровані по території надання меддопомоги лікарні, можуть планово звернутися до завідуючої поліклініки і отримати дозвіл на обслуговування. Невідкладна допомога і виклики додому виконуються для цієї категорії населення безкоштовно, не залежно від того має пацієнт реєстрацію чи ні.

Денний стаціонар

Денний стаціонар працює майже 20 років і проводить лікування хворих терапевтичного та хірургічного профілю. Направлення до нього здійснюють лікарі різних спеціальностей. Середнє навантаження – 20-25 крапельниць на день. Крім того, в умовах ДС, в операційному блоці проводять операції «хірургії одного дня»: видалення папілом, атером, кондилом, фібром, келоїдних рубців, гемангіом, халязіона, птерііума, папілом, новоутворень, пункцій щитовидної, молочної залоз, кіст нирок під контролем ультразвуку.

У вересні 2012 року на базі офтальмологічного відділення поліклініки був відкритий .

Додаткові кабінети

Маніпуляційний (працює 6 днів на тиждень за графіком поліклініки), кабінет проведення щеплень з комп'ютерною базою інформації, чоловічий оглядовий кабінет, кабінет обстеження на туберкульоз.

Школи навчання існують більше 15 років для пацієнтів з цукровим діабетом і глаукомою, заняття в яких проводяться за графіком.

Архітектурні та організаційні особливості лікарні забезпечують тісний взаємозв'язок поліклініки з фізіотерапевтичним, діагностичним відділеннями, клініко-біохімічною та бактеріологічною лабораторіями. Амбулаторні пацієнти в повній мірі користуються найсучаснішими методами ультразвукового, ендоскопічного обстеження, комп'ютерної та магніторезонансної томографії. Лікарі поліклініки проводять госпіталізацію хворих безпосередньо у відділення лікарні, можуть брати участь в лікувальному процесі. У подальшому спільно проводити при необхідності реабілітаційні заходи та диспансеризацію.

Розклад роботи реєстратури:

з 7.30 до 18.00 щодня,
з 8.30 до 14.00 у суботу

Вся інформація про роботу поліклініки та її медперсоналу за телефонами:
(0462) 95-63-25

(04622) 3-26-28