Підрозділи лікарні:

Про нас

Чернігівська міська лікарня №2

Друга Чернігівська міська лікарня не просто чудовий багатопрофільний лікарняний заклад – це колектив однодумців: професіоналів високого ґатунку, людей не байдужих до чужого горя, людей, що своє життя присвятили, а нерідко і віддали заради порятунку чужого, людей приречених щохвилини творити добро та приносити радість.

Збудована за індивідуальним проектом Київ НДІ здоров, ввібравши в себе архітектурні обриси чарівного древлянського краю та сивоголового тисячолітнього Чернігова, розташована поряд з мальовничим лісистим масивом «Ялівщина», вона стала окрасою міста.

 

Будівництво лікарні проведено колективом БМУ «Житлобуд-1» треста «Чернігівпромбуд» під керівництвом «Заслуженого будівельника України» Макаренко О.І.

Лікарня прийняла перших пацієнтів 18 червня 1992 р.
На сьогодні міська лікарня № 2 – це багатопрофільний лікарняний заклад із поліклінікою, яка обслуговує 85 тис. населення та стаціонаром на 610 ліжок в складі 14 клінічних та 10 допоміжних відділень. Щорічно в лікарні лікується амбулаторно біля 500 тис. хворих та більше 16 000 – в стаціонарі.

Поліклініка

Поліклініка

Чернігівська міська лікарня №2  має потужну діагностичну базу, що включає магнітно-ядерний томограф «Тошиба» (Японія), комп’ютерний томограф «Сіменс» (Німеччина), сучасний ангіоргафічний комплекс «Філіпс» (Нідерланди), апарати УЗД експертного класу, сучасне ендо-відеоскопічне обладнання виробництва «Олімпас» та «Пентакс» (Японія), новітнє лабораторне обладнання.

В 1999 р. колектив лікарні отримав Державну премію України за «...сучасні технологічні рішення міської лікарні ...»

Лікарня володіє сучасною, лікувальною базою в т. ч. обладнанням для лапараскопічних операцій в гінекології, абдомінальній та судинній хірургії, урології, артрології.

В лікарні щороку виконується більше 6000 операцій, в т.ч. найвищого рівня складності:  стентування артерій включаючи коронарні, пластичні операції на аорті та магістральних судинах, ендопротезування кульшових та колінних суглобів тощо.

В лікарні унікальна база відновлювального та реабілітаційного лікування хворих, включаючи широкий спектр водолікування, бальнеотерапії, підводного витяжіння.

 

Головний лікар, В.П. Фаль
заслужений лікар України
Лауреат Державної премії України