Підрозділи лікарні:

Пацієнтам

Чому я вибираю Другу?

В нашому місті багато лікувальних установ, державних, а також приватних медичних центрів. Кожний заклад вносить свій внесок в наданні медичної допомоги. Багато думок та висловлювань: «там кращі фахівці, там краще обладнання..», але часто забувають про те, що саме головне в медицині – це професіоналізм, вміння надавати допомогу в самих складних випадках, в долі секунди приймати рішення.

Ви ніколи не задавали собі питання:

  • Чому самі важкі та складні хворі госпіталізуються в Другу міську?,
  • Чому в період епідемії основна маса хворих госпіталізується в цей заклад?,
  • Чому тільки в одній лікарні області цілодобово можна отримати медичну допомогу в повному обсязі?,
  • Чому звідси хворі не переводяться до інших медичних закладів?,
  • Чому за останні роки тут впроваджені самі прогресивні технології та виконуються найскладніші оперативні втручання?,
  • Чому самі важкі травми лікуються тут?,
  • Чому багато провідних фахівців з України і закордону з повагою відносяться та з задоволенням співпрацюють з нашими лікарями?,
  • Чому тут нема розрухи, відділення відремонтовані, все має охайний вигляд? та багато інших питань.

Відповідь дуже проста. Лікарня постійно прагне нового, високий професіоналізм фахівців, надійність, бажання йти в ногу з часом, зберігати свою індивідуальність.

Якість лікування не складається з видачі лікарняного листа, призначення дорогих лікарських засобів, самореклами в ЗМІ. Якість це – щоденна професійно виконана робота, лікування самих тяжких хворих, самовідданість навіть в безнадійних ситуаціях, боротьба за хворого до кінця.

За останні два роки 18 фахівців пройшли стажування в закордонних клініках та після повернення запровадили в роботу закладу новітні технології, які стали повсякденними при лікуванні мешканців міста, відпала потреба лікування в столичних клініках при багатьох захворюваннях.

Є прислів’я, що «Місто без хорошої надійної медицини – дуже небезпечне місто». Тому Друга міська лікарня той фундамент надійності, на який можна покластися 24 години на добу, 365 днів на рік.

Звернення за медичною допомогою до поліклініки

Первинна медична допомога

Що робити при смерті близької людини вдома

ПОРЯДОК КОНСТАТАЦІЇ СМЕРТІ ПОМЕРЛИХ ВДОМА ТА УТРИМАННЯ ЇХ ТІЛ У ЗАКЛАДАХ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я

ГРИПП

Платні послуги