Підрозділи лікарні:

Терапевтичне відділення

Савицька Наталія Іванівна

Савицька
Наталія Іванівна

Терапевтичне відділення справляє свій день народження разом з лікарнею і спочатку воно було утворено як відділення реабілітаційного лікування осіб, що постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС. Сформував та очолив відділення знаний в місті та області лікар вищої кваліфікаційної категорії, Заслужений лікар України Вапняр Ігор Олександрович. Поряд з ним створювала колектив та затишні умови перебування хворих старша медична сестра Бондарчук Полина Дмитрівна, яку в 2010 році змінила Гудзій Тетяна Василівна.

З 2002 року відділення перейменовано в терапевтичне і профіль пацієнтів, що отримують лікування самий різноманітний. При наявності в лікарні значної кількості вузько профільних відділень суттєво важливим є існування служби, яка на високому рівні проводить диференційну діагностику та лікування пацієнтів зі складною терапевтичною патологією. Понад 21 тис. пацієнтів з вдячністю згадують і високий професіоналізм медперсоналу, і чуйність, уважність до кожного хворого, затишок в відділенні та чудовий мікроклімат в колективі.

На базі відділення постійно проходять ротацію лікарі терапевти поліклініки, що дозволяє їм підвищувати рівень професійної кваліфікації та опановувати нові методики діагностики та лікування пацієнтів.

 

Очолює відділення завідувач - Савицька Наталія Іванівна

Телефон: (0462) 95-63-39

Старша сестра медична - Гудзій Тетяна Василівна

Телефон: (0462) 660-415

Ординаторська

Телефон: (0462) 660-501

Пост

Телефон: (0462) 660-543