Підрозділи лікарні:

Неврологічне відділення

Федорова Ольга Федорівна

Федорова
Ольга Федорівна

Неврологічне відділення для хворих з порушенням мозкового кровообігу розраховано на 60 ліжок. Відділення обслуговує доросле населення міста Чернігова та при необхідності, жителів області. На даний час неврологічне відділення – надійна, ефективна база для лікування хворих, які страждають на

  • судинні захворювання головного та спинного мозку;
  • дорсопатії з неврологічними проявами;
  • черепно-мозкові травми та їх наслідки.

Також на базі відділення проходять обстеження особи призовного віку, які направляються військвоєнкоматом.

Велика увага приділяється хворим, які поступають на реабілітаційне лікування після перенесеного гострого порушення мозкового кровообігу. У відділенні створені всі умови для проведення відновлювального лікування осіб, які перенесли інсульт.

Двічі на тиждень – у неділю та понеділок відділення ургентує по місту, тобто госпіталізуються хворі з різноманітними гострими станами, які потребують невідкладної госпіталізації та термінового лікування. У відділенні цілодобово чергує лікар-невролог. В зв’язку з розташованим на базі лікарні міського травмпункту лікар-невролог оглядає хворих з черепно-мозковими травмами, травматичними ушкодженнями хребта, кінцівок.

Лікарі-ординатори

Лікарі-ординатори

Сучасні методи діагностики:

  • ЕхоЕГ;
  • РЕГ;
  • комп’ютерна томографія - КТ;
  • магнітно-резонансна-томографія – МРТ (при необхідності з контрастуванням);
  • УЗДГ;
  • триплексне сканування магістральних судин голови та шиї - дають можливість ставити клінічний діагноз на ранніх стадіях розвитку захворювання і можуть бути виконані навіть нетранспортабельним тяжкохворим, так как ці методи діагностики знаходяться на базі лікарні. Зокрема, апарат КТ розташований на одному поверсі з неврологічним відділенням.

З’явилась можливість проведення церебральної ангіографії хворим, які мають патологію судин мозку і при необхідності вирішення лікарем ангіохірургом проведення оперативного лікування.

У відділенні застосовуються сучасні схемі лікування захворювань нервової системи, включаючи нові медичні препарати, широкий спектр фізіотерапевтичного лікування. Хворими, які мають порушення мови, займається логопед за індивідуальними методиками.

На базі відділення планується введення у практику лікування ішемічного інсульту методу тромболітичної терапії препаратом актілізе.


Очолює відділення завідувач лікар вищої категорії - Федорова Ольга Федорівна

Телефон: (0462) 95-63-29

Старша сестра медична - Овдієнко Наталія Михайлівна

Телефон: (0462) 660-423

Ординаторська

Телефон: (0462) 660-545

Пост

Телефон: (0462) 660-452