Підрозділи лікарні:

2 КАРДІОЛОГІЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ

Сиводід Марина Михайлівна

У відділенні працюють висококваліфіковані спеціалісти. Очолює колектив лікар вищої категорії Сиводід Марина Михайлівна. В кардіологічному відділенні проводиться робота по наданню спеціалізованої допомоги пацієнтам, які страждають на серцево-судинні захворювання. Поперед усе, це - лікування хворих з різними формами ішемічної хвороби серця:

  • гострий інфаркт;
  • нестабільна стенокардія;
  • стабільна стенокардія напруги І-ІV ФК;
  • постінфарктний кардіосклероз з порушенням серцевого ритму або ознаками серцевої недостатності;
  • гіпертонічна хвороба.

 

 

...

Головна задача персоналу кардіологічного відділення при надходженні пацієнтів з гострим коронарним синдромом - не допустити гострого інфаркту міокарда. Успішне виконання цієї задачі базується на високій кваліфікації лікарського та сестринського персоналу, який має необхідні навики з надання невідкладної кардіології.

Ми щільно співпрацюємо з відділеннями функціональної та ультразвукової діагностики,  з   відділенням   інтервенційної   радіології   та   рентгенології,  1 кардіологічним відділенням та відділенням серцево-судинної хірургії, куди направляються хворі для проведення коронарографії та стентування, з кардіохірургічним відділенням, де лікуються та оперуються хворі з найважкою серцевою патологією.

 

 


Завідувач відділенням - Сиводід Марина Михайлівна

Телефон: (0462) 95-80-24

Старша сестра медична - Липовата Лідія Андріївна

Телефон: (0462) 660-420

Ординаторська

Телефон: (0462) 660-410

Пост

Телефон: (0462) 660-458