Підрозділи лікарні:

ДРУГА ЛІКАРНЯ ОТРИМАЛА СУЧАСНИЙ ШВЛ ВІД КОМПАНІЇ АBINBEVEFES UKRAINE

Чернігівська міська лікарня №2 отримала новий апарат штучної вентиляції легенів (ШВЛ). Апарат встановлено в інфекційному  відділенні медичного закладу. Сучасний ШВЛ призначений задля штучної вентиляції легенів хворих на Covіd-19,  що перебувають у тяжкому і критичному станах.
Нове обладнання передала Благодійна організація «Благодійний фонд «Фундація СЕО КЛАБ», що разом із компанією АbinbevEfes Ukraine підтримує українських медиків, які борються з поширенням коронавірусу.
Головний лікар Чернігівської міської лікарні №2 Володимир Фаль щиро подякував за нове устаткування та зазначив на тому, що лікарі взяли до уваги досвід колег з інших країн та в умовах сьогодення діють на випередження. Адже новий вірус COVID-19 приводить до швидкого перенаповнення реанімаційних відділень у країнах, де фіксується пік епідемії. За таких умов кожен потенційний апарат і штучна вентиляція легенів у медичних установах – це врятоване життя.
Як зазначають в компанії AbinbevEfes Ukraine, коронавірус став для світу справжнім викликом. Зараз принцип команди «Об’єднати людей, щоб зробити світ кращим» – особливо актуальний, адже лише разом ми зможемо подолати це випробування. У такій складній сит