Підрозділи лікарні:

Друга лікарня отримала новий ШВЛ

...

...

Чисельний колектив Чернігівської міської лікарні №2 на чолі з головним лікарем, заслуженим лікарем України Володимиром Фалем щиро дякують Чернігівському міському голові Владиславу Атрошенку за суттєву підтримку щодо подолання пандемії коронавірусної інфекції, яка щоденно шириться Україною.
Спільними зусиллями міської влади, адміністрації міського управління охорони здоров’я та медичного закладу закуплені захисні костюми для лікарів, знайдені кошти на купівлю ліків та решти, що забезпечить можливість безперебійної роботи медиків протягом першого часу в боротьбі з коронавірусною інфекцією.
До розв'язання проблеми додалися представники бізнесу, громадські осередки, небайдужі чернігівці. Спільне горе об’єднало всіх нас і стало виміром людяності та небайдужості.
30 березня Чернігівська міська лікарня №2 вкотре це відчула, отримавши ще один новий апарат штучної вентиляції легень, який вкрай необхідний для лікування хворих із важкою стадією захворювання на COVID-19.
Нове обладнання – особистий подарунок Владислава Атрошенка. Вартість нового устаткування становить 430 тисяч гривень. Закуплено апарат штучної вентиляції легень за власні кошти мера.
Як зазначив начальник управління охорони здоров’я ЧМР Владислав Кухар, апарати штучної вентиляції легень відіграють важливу роль у порятунку тяжко хворих. Одне з ускладнень захворювання – неможливість самостійно дихати. Тож для забезпечення достатнього надходження кисню людину підключають до апарату ШВЛ.

Дякуємо всім і кожному - колектив Чернігівської міської лікарні №2