Підрозділи лікарні:

«Школа здоров’я» відкрила свої двері вп’яте

У Чернігівській міській лікарні No2 18 лютого всім охочим розповіли про те, як вберегтися від сезонних респіраторних інфекцій, виміряли артеріальний тиск, рівень цукру у крові та ознайомили із правилами здорового харчування взимку.

Школа здоров’я відкриває свої двері вже вп’яте й кожного разу збирає кілька десятків громадян, котрі мають бажання дізнатися про засади здорового способу життя.

Нагадуємо, що в межах медико-соціального проєкту, який вже майже рік функціонує на базі поліклінічного відділення Чернігівської міської лікарні №2, навчання пройшли більш ніж півтисячі слухачів.

Цього разу у Школі викладали: лікар загальної практики сімейної медицини Олена Кисла, лікар-терапевт дільничний Лілія Висоцька та лікар загальної практики сімейної медицини Ольга Красюк.

Як зазначили лікарі, медико-соціальна акція спрямована, у першу чергу, на профілактику захворювань. Такі заходи як «Школа здоров’я» дозволяють більш широко й на великий загал розповісти про основні аспекти профілактики того чи іншого захворювання. Думку лікарів підтримала і слухачка «Школи здоров’я», чернігівка Євдокія В., яка зазначила:

«Я не вперше приходжу до цієї лікарні, щоб отримати необхідні для мене поради і пройти обстеження. От, наприклад, сьогодні я виміряла рівень глюкози у крові й з’ясувала, що він у мене дещо підвищений. Поспілкувавшись із лікарем, я дізналась, які харчові продукти мені слід уживати та чого уникати, аби рівень цукру нормалізувався».

Оскільки в місті підвищений рівень захворюваності на сезонні простудні захворювання, то основний акцент було зроблено саме на профілактику грипу та на заходи, які дозволяють запобігти його ускладненням. Людям роз’яснили відмінність симптоматики грипу від інших респіраторних вірусних інфекцій, наголосили на методах індивідуальної профілактики хвороби.

Всі присутні у «Школі здоров’я» змогли отримати вичерпну інформацію з тих питань, що їх цікавили, а також побажали, щоб такі заходи було продовжено.