Підрозділи лікарні:

Більш ніж 100 пацієнтів пройшли навчання в новоствореній «Школі здоров’я»

Четвертого квітня – напередодні Всесвітнього дня здоров’я – у поліклініці Чернігівської міської лікарні №2 стартувала «Школа здоров’я». Перше заняття провели лікарі відділення первинної допомоги.
 Охорона здоров’я пацієнтів, поширення серед населення знань щодо профілактики, ранньої діагностики та можливостей сучасного лікування захворювань в умовах Чернігівської міської лікарні №2 – пріоритетний напрямок діяльності новоствореної школи. Проект зібрав  більше 100 пацієнтів. Темами для занять стали гіпертонічна хвороба, передракові захворювання та цукровий діабет. Слухацька аудиторія мала можливість стати учасниками тематичних лекторіїв, поспілкуватися з лікарями, пройти безкоштовне обстеження на вміст цукру у крові та отримати корисні фахові поради й рекомендації.  Серед викладачів – завідувач амбулаторії Оксана Кальдяєва, лікарі семейні Ірина Зозуля, Олена Прохорова і лікар-терапевт дільничний Наталія Сусло.
 Як зазначила заступник головного лікаря з поліклінічної роботи Інна Сорокіна, багато пацієнтів, на жаль, мають хронічні захворювання. Тож завдання лікарів – навчити, як жити з тим чи іншим захворюванням, знати про його можливі ускладнення, зорієнтувати у пріоритетах харчування, ведення фізичної активності. Застосовані знання дозволять пацієнтам покращити своє життя.
Заняття у школі планують проводити раз на три місяці.