Підрозділи лікарні:

Засоби для людей з особливими потребами подаровані Благодійним фондом «Європа»

Напередодні Дня інваліда, який відзначається 3 грудня, відбулася передача медичного обладнання для Чернігівської міської лікарні №2.

Так, лікарня отримала спеціалізовані функціональні медичні ліжка з матрацами та стільці спеціального призначення. Засоби для людей з особливими потребами подаровані Благодійним фондом «Європа». Ініціатива відбулась за сприяння Почесного президента фонду Валерія Дубіля.

Ліжка мають підвищені функціональні можливості. Це дозволяє правильно розташувати пацієнтів, допомагати їм розміститися в максимально зручному для них положенні, а також медичному персоналу здійснювати повноцінний догляд за пацієнтом.

Ми вкрай  вдячні за співпрацю з нами. Ліжка і стільці, які нам днями подарували, – необхідна річ для тяжкохворих та людей з особливими потребами. Ми не перший рік плідно співпрацюємо з Благодійним фондом «Європа». За його сприяння наша лікарня отримала багато сучасної апаратури. Дякуємо Валерію Дубілю від усього нашого колективу, – акцентувала увагу заступник головного лікаря з медсестринства Світлана Леоненко