Підрозділи лікарні:

Засідання Ради Чернігівського госпітального округу

01.11.2018 року на базі Чернігівської міської лікарні №2 було проведено засідання Ради Чернігівського госпітального округу.

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22.03.2017 № 205-р «Про затвердження переліку та складу госпітальних округів Чернігівської області» до складу Чернігівського госпітального округу входять: м. Чернігів, Городнянський район, Козелецький район, Куликівський район, Ріпкинський район, Чернігівський район, м. Славутич (Київської області). Метою створення госпітального округу є забезпечення гарантованого своєчасного доступу населенню до послуг вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги належної якості, ефективне використання бюджетних коштів, що спрямовуються на забезпечення фінансування вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги та створення умов для підготовки закладів охорони здоров’я, що надають вторинну (спеціалізовану) медичну допомогу, до функціонування в умовах управлінської та фінансової автономії та надання медичної допомоги в межах договорів про медичне обслуговування населення з головним розпорядником бюджетних коштів. Стратегічною ціллю діяльності ЧГО визначено: забезпечення надання населенню Чернігівського госпітального округу доступної, якісної, та своєчасної медичної допомоги.

В рамках заходу присутніх ознайомлено з діагностичними, лікувальними, реабілітаційними можливостями лікарні.

Члени Ради відвідали травмпункт, клінічні відділення лікарні: відділення інтервенційної кардіології та реперфузійної терапії, відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії, терапевтичне відділення, побували в діагностичному відділенні, відділенні інтервенційної радіології та рентгенології, де мали можливість спостерігати проведення коронарографії хворому в рентгено-хірургічному блоці. В фізіотерапевтичному відділенні гостям показали зали механотерапії, кабінети електро-, тепло-, світлолікування, магніто-лазерної терапії, лімфопресотерапії, карбоксітерапії та кріолікування, приміщення відновного лікування.

На засіданні Ради було заслухано доповіді начальника упавління охорони здоров’я Чернігівської міської ради Кухаря Владислава Вікторовича та головного лікаря Чернігівської міської лікарні №2 Фаля Володимира Петровича, затверджено Перспективний план розвиткуЧернігівського госпітального округу на 2018-2022рр.