Підрозділи лікарні:

Реабілітаційне лікування в санаторно-курортних закладах

2 міська лікарня вже не перший рік пропонує безкоштовне реабілітаційне лікування в санаторно-курортних закладах, яке можна вважати найбільш природнім та фізіологічним. При багатьох захворюваннях, особливо після зникнення гострих проявів хвороби, воно являється найбільш ефективним. Тому таке оздоровлення залишається важливим.

Наряду з природними лікувальними факторами під час відновлювальної санаторно-курортної реабілітації широко застосовуються методи фізіотерапії з використанням відповідної техніки, дієтотерапія, лікувальна фізкультура, масаж, голкорефлексотерапія. Це все дозволяє звести до мінімуму вживання лікувальних препаратів, а в багатьох випадках - і зовсім від них відмовитися.

Тому саме реабілітаційне лікування в санаторно-курортних закладах займає приорітетне місце у комплексі оздоровчих заходів для пацієнтів у відновлюваній стадії лікування.

2 міська лікарня вже багато років переймається цією проблемою. Хворі, які пройшли тут стаціонарне лікування, мають можливість продовжити відновлювальне лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів. Єдина умова - треба мати статус застрахованого, бо оплату лікування здійснює Фонд соціального страхування України.

Починаючи з вересня 2013 року, із 2 міської лікарні було направлено на реабілітацію та відновлення в санаторно-курортні заклади і вилікувано в них 329 пацієнтів.

Цього року 2 міська продовжує займатися цим питанням. Направлення  пацієнти отримують у стаціонарі.

Не варто нехтувати таким способом оздоровлення тим, хто знаходиться в підгострому періоді інсультів та черепно-мозкових травм. Для них передбачена нейрореабілітація:

М"язово- скелетна реабілітація показана тим, хто переніс ортопедичні та травматологічні операції на руховому апараті: хто має ревматичні захворювання та підгострий період опіків.

Кардіопульмонарне відновлення передбачено для хворих, що перенесли інфаркт, проліковану нестабільну стенокардію, після операції на серці та легенях, а також цукровий діабет.

Широко показана санаторно-курортна реабілітація при порушеннях перебігу вагітності (щонайперше, при ускладненнях під час вагітності), після операцій на органах травлення та на органах сечостатевої системи.

Безперечною перевагою є те, що хворий має право вільного вибору санаторію, перелік яких він отримує разом із направленням на оздоровлення. Цей перелік затверджено наказом виконавчої дирекції Фонду страхування.

На пацієнтів за вказаними вище профілями чекають у санаторіях Львівської, Запоріжської, Харківської, Дніпропетровської областей. Також гостинно потенційних курортників зустріне Чернігівщина, Одещина, Вінниччина, Херсонщина, Полтавщина. Готові до заїзду і санаторії у Закарпатті, на Волині, Хмельниччині та Івано-Франківщині. Ну і, звичайно ж, Київ та Конча-Заспа.

Слід зазначити, що під час реабілітаційного лікування в санаторіях, пацієнти перебувають на листку непрацездатності. Це важливий момент для багатьох.

ТУРБУЙТЕСЬ ПРО СВОЄ ЗДОРОВЬЯ РАЗОМ ІЗ 2 МІСЬКОЮ ЛІКАРНЕЮ.